Ян Томаш Рогалла

доктор клоун45

Герой: Ян Томаш Рогалла

Хто висуває героя: дружина Яна

Історія: проект «Доктор Клоун» – це проект українського благодійного фонду «Допомагаємо», спрямований на розвиток лікарняної клоунади в Україні та сприяння якнайшвидшому одужанню тяжкохворих дітей.

Організовано в 2007 році переселенцем з Польщі – Яном Томашем, який вже 19 років працює клоуном. У рідній Польщі він отримав професію метеоролога, але занудьгував серед погодних прогнозів і зведень. Зрозумів, що його покликання – допомагати людям. Ян став працювати в притулках і будинках для людей похилого віку, допомагати наркозалежним.

У Польщі Яну стало тісно, він вирішив допомагати людям з різних куточків планети. Сім’я Томаш об’їхала багато країн – Польщу, Швецію, Швейцарію, Литву, довгий час жили в Астрахані, тепер влаштувалися в Україні.

Сьогодні лікарняною клоунадою охоплено 11 відділень в трьох медичних установах міста Дніпро. Щороку Ян на три місяці їде до Швеції, щоб заробити грошей. Працює там професійним клоуном. Більшу частину зароблених грошей витрачає на проект і на допомогу людям, які цього потребують.

Сюрприз: у студії проекту Яна очікував яскравий, веселий і добродушний сюрприз. Що це було – дізнайтеся ТУТ