Ян Ахрамович і Гульнара Абдураімова

ян ахрамович и гульнара

Герої: Ян Ахрамович і Гульнара Абдураімова

Історія: пара познайомилася у Криму. Того дня Ян організовував великий захід на своїй спортивній базі з вейкбордингу, присвячений дню народження клубу.

У той час Ян – адвокат. Чоловік вів справи щодо захисту інтересів великих українських фірм у Криму. Попри довгоочікуване свято, настрій був не дуже хорошим, оскільки хлопець перебував під постійним тиском з боку органів, які намагаються викрити його у екстремізмі. Також його зрадила і дівчина, з якою він прожив рік. Вона не змогла витримати постійних перевірок, щоденного стресу і пішла до іншого.

Тоді Ян ще не знав, що Гульнара, молода дівчинка, яка прийшла до нього на вечірку, вкраде його серце. Наступного дня вони домовилися про зустріч, а при зустрічі сіли у машину, і поїхали, куди очі дивляться. Пара захопилася один одним настільки, що кружляли Кримом кілька днів, відвідавши десятки різноманітних місць, а повертаючись, зрозуміли: «ось уже третій день ми нерозлучні, говоримо безупинно, забувши про всі негаразди».

Але тільки вони роз’їхалися по домівках, на телефон Яна надійшов дзвінок: «по тобі ведуть кримінальну справу. Вони спробують тебе заарештувати. Тобі потрібно терміново виїжджати з Криму». Ян був упевнений, що дзвінок з кордону Криму буде останнім «Гуля, пробач, але я змушений покинути Крим і не зможу повернутися». Мало сподіваючись на що-небудь, додав: «Якщо захочеш – приїжджай. Я чекатиму».

І на подив хлопця, вже за тиждень, Гульнара кинула все і поїхала слідом за ним. Батьки 20-річної дівчини були шоковані таким вчинком, але зараз ставляться з розумінням. Перший час закоханi подорожували Україною. У ніч на Івана Купала, вони потрапили до парку-готелю «Київська Русь», де провели незабутній вечір, присвячений «Ритуальному пошуку другої половинки». Саме  того вечора Ян зрозумів, що більше не відпустить Гульнару…

Після цього життя пари було не таким вже й простим. Доводилося навіть ночувати у будівельному вагончику на одному з дніпровських острівців, митися у Дніпрі, паралельно шукати роботу і житло. Зараз пара вже 8 місяць живе у Києві. Ян займається адвокатською діяльністю і грає в американський футбол.

Сюрприз: головним сюрпризом для чоловіка стане заповітна згода коханої стати його дружиною. Але який сюрприз Ян підготував для дівчини? Що він почує у відповідь на головне запитання? Дізнайтеся просто зараз ТУТ