Валентин Штефаньо

валентин штефаньо

Герой: Валентин Штефаньо

Хто висуває героя: дружина Вікторія Штефаньо

Історія: Коли директор дитячого будинку попросив Валентина приготувати торт і подарувати його у дитячий будинок, відомий в Ужгороді кондитер погодився, але зі своєю умовою. Торт він зробить не саме, а разом з дітьми. Він запросив їх до своєї майстерні і разом з ними у формі майстер-класу приготував торт. З того дня все і почалося. Кондитера настільки вразили щасливі обличчя малюків, що він вирішив проводити майстер-класи у постійному режимі. Звісно ж, він не бере гроші за проведення майстер-класів, інгредієнти також оплачує сам.

Валентин намагається проводити майстер-класи в святкові або передсвяткові дні. Пояснюючи тим, що якщо діти в такі дні не можуть отримати родинне тепло, вони повинні отримувати увагу і не відчувати себе самотніми. Більш того, чуйному кондитерові дуже подобається, що діти навчаються у нього не тільки кондитерській справі, а й формують новий світогляд, по-іншому ставляться до життя, беруть відповідальність за своє майбутнє.

Сюрприз: Валентин мріє відвідати майстер-класи всесвітньо відомих кондитерів, але який сюрприз очікував його в студії проекту? Дізнайтеся ТУТ