Олег Савчук, Олександр Луцик, Антон Сьомін

иван маслюк7

Герої: Олег Савчук, Олександр Луцик, Антон Сьомін

Хто висуває героя: Іван Маслюк

Історія: Олег Савчук, Олександр Луцик здійснили мрію свого друга з ДЦП Івана Маслюка побачити океан.

13 серпня друзі вирушили зі Львова у 3-х місячну подорож.

Вони об’їздили 12 країн Європи (Україна, Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Ліхтенштейн, Швейцарія, Італія, Монако, Франція, Іспанія, Португалія) і Іван, завдяки друзям, побачив Атлантичний океан, побував в Альпах і дістався до крайньої точки Європи – мису Рока, що в Португалії.

Для подорожі Олег Савчук, Олександр Луцик знайшли спонсорів, які подарували спеціальний велосипед, на якому можна крутити педалі руками. І завдяки цьому Іван зміг подолати таку далеку дорогу. На своєму велосипеді Іван проїхав 5000 кілометрів за 100 днів. Дорогою хлопці відвідували будинки людей з обмеженими фізичними можливостями в різних країнах і ділилися з ними своєю історією. Крім того, під час подорожі вони збирали гроші на подорож наступного мрійника. Хлопці повернулися в Україну 8 грудня.

Тепер Іван і його команда хочуть створити Всесвітній рух допомоги людям з обмеженими можливостями, які мріють подорожувати.

Сюрприз: в студії проекту, а також за її межами, друзів-мандрівників очікував неймовірний сюрприз. Що це було – дивіться ТУТ