Максим Лимаренко

лимаренко

Герой: Максим Лимаренко

Хто висуває героя: Олександр Лимаренко, 12 років, син, Київ

Історія: в 2016 році Максим Лимаренко пробіг 10-кілометровий марафон разом зі своїм сином Олександром (12 років), виграв Київський напівмарафон, став поводирем для сліпих спортсменів і почав допомагати людям з обмеженими можливостями. Бігаючи, Максим допомагає збирати кошти для людей, яким потрібно дороге лікування.

Але так було не завжди. До народження сина Максим не розлучався з сигаретою і важив понад 100 кг, а улюбленим заняття було полежати на дивані. Коли народився син Саша, все змінилося назавжди. Максим відчув, що його дитина потребує іншого батька, батька, яким йому ще належить стати. А цей, що дивиться на нього з дзеркала, що важить сотню кілограмів, апатичний, з незмінною сигаретою в зубах, просто так не відпустить. Від нього потрібно бігти. Все життя йому здавалося, що спорт – це для інших, для сильних, для тих, кому це дано від народження. Але поява на світ сина допомогло Максиму самому народитися заново.

Зараз синові Сашкові вже 12 років. І хлопчик пишається своїм батьком і бере з нього приклад. Спорт і здоровий спосіб життя в родині понад усе.

Сюрприз: який подарунок мрії очікував усе спортивне сімейство? Дізнайтеся просто зараз ТУТ