Олена Вишня

елена вишня 2

Героїня: Олена Вишня

Хто висуває героїню: мама Олени Вишні – Ірина, мама врятованої дівчинки – Олена

Історія: Олена Вишня, ризикуючи власним життям, врятувала маленьку дівчинку від розлюченої собаки в 2012 році.

Дві подружки – 12-річна Світлана та 4-річна Софія вийшли на вулицю погуляти, з хвіртки сусіднього будинку вискочив величезний ротвейлер. У лічені секунди розлючена собака повалила на землю дівчинку (Софію) і вчепилася їй іклами в голову.

Місце було безлюдним і все закінчилося би плачевно, якщо б у цей момент повз не проходила 21-річна дівчина Олена. Побачивши, як величезний пес терзає дівчинку, відкинула всі свої речі, і кинулась на допомогу. Як на зло, поблизу не було ні палиці, ні каменю, тільки невелика пластмасова каністра від машинної оливи. Але і вона виявилася непоганою зброєю в безвихідній ситуації. Схопивши її, дівчина, щосили, била собаку по голові. Та, ні скільки від болю, скільки від страху з гучним вереском відступила.

Маленька Софія вся стікала кров’ю, Олена голосно кликала на допомогу. В її голові весь час крутилася одна думка: аби встигнути. Старша дівчинка Світлана показала будинок, де живе Соня, і Олена, із закривавленою дівчинкою на руках побігла до її батьків. На крики дівчини вибіг господар собаки і запропонував відвести постраждалу дівчинку до лікарні.

Лікарі кажуть: ще трохи і Софію було не врятувати – потужні щелепи ротвейлера перегризли б її череп і тендітну шию. Зараз з дівчинкою все добре. Олена часто провідувала дівчинку у лікарні, дуже тісно спілкувалася з її сім’єю, підтримувала їх усіма силами. Дівчинка одужала.

Сюрприз: героїню проекту очікували неймовірні сюрпризи. Не тільки від проекту, але і від зіркових гостей – Дмитра Карпачова і Злати Огнєвіч. Що це було – дізнайтеся просто зараз ТУТ