«Сюрприз, сюрприз!»: MONATIK зазвучав на шоу СТБ

Сюрприз, сюрприз!

«Сюрприз, сюрприз!» випуск 7 глядачі побачать вже сьогодні. Найемоційніший і найдобріший проект країни продовжить втілювати у життя мрії українців, вчинки яких сміливо можна назвати героїчними. Вручатиме подарунки ведуча проекту Маша Єфросініна, а також зіркові гості. Одним з них став мультиартист MONATIK.

Monatik

Учасник 1 сезону шоу «Х-фактор» і 3-го сезону «Танцюють всi!» знову взяв участь у проекті СТБ, правда цього разу в якості спеціально запрошеного гостя. Успішний співак, танцівник, автор пісень і композитор MONATIK чесно зізнався, що йому приносить величезне задоволення дарувати добро і підтримувати людей, вчинки яких дійсно заслуговують на увагу і подяку. Саме про таких людей шоу «Сюрприз, сюрприз!».

Читайте також: «Сюрприз, сюрприз!»: які герої та зірки з’являться у сьомому випуску шоу

Герой випуску ніяк не очікував, що його улюблений артист заспіває особисто для нього. Винагородою за який Вчинок стане такий Сюрприз? Дивіться вже сьогодні, о 20:00, на СТБ. До цього глядачів закликає і сам мультиартист!

Варто зазначити, що не тільки MONATIK, але і всі, кому пощастило побувати на зйомках нового проекту, не перестають ділитися своїми емоціями і враженнями від побаченого. Маша Єфросініна сміливо стверджує, що таких проектів на українському ТБ ще не було, а Євген Клопотенко назвав «Сюрприз, сюрприз!» найпозитивнiшим шоу.

 

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ