Сміх продовжує життя: як Доктор Клоун лікує тяжкохворих дітей посмішками

Сюрприз, сюрприз!

Щира посмішка допомагає впоратися з багатьма проблемами – саме це у «Сюрприз, сюрприз!» випуск 6 довів Ян Томаш. Вже 20 років чоловік займається волонтерською діяльністю, у рамках якої допомагає лікувати тяжкохворих дітей альтернативним способом – сміхом. Подробиці історії веселого чоловіка з добрим серцем – у нашому матеріалі!

доктор клоун

Читайте також: Чоловік ледь не загинув під колесами трамвая, рятуючи перехожих

Сміх дійсно продовжує життя. Тим більше, якщо говорити про найщирішу радість – дитячу. Перевтілюючись у веселого клоуна, разом з помічниками, Ян відправляється у місце, яке потребує посмішок найбільше – до лікарні. Дітки зі страшними діагнозами відволікаються від всіх проблем, щоб від душі повеселитися, пограти і помацати клоуна за ніс. Сам чоловік отримує таку неймовірну віддачу від малюків, що не може зупинитися ось вже цілих 20 років.

доктор клоун3

Доктор Клоун запевняє – його сеанси терапії дійсно лікувальні: «Сміхотерапія – це альтернативний спосіб лікування дітей. Він може здаватися несерйозним, але він реально лікує. Не тільки у психологічному плані, але і у фізичному. Коли сміємося, підвищується рівень гемоглобіну, імунітет». Доречно, чуйний чоловік – батько сімох дітей.

Поляк Ян частенько подорожує по світу, заряджаючи позитивом жителів і інших країн. Відповідно, у студії «Сюрприз, сюрприз!» героя очікували такі ж веселі, яскраві і доброзичливі сюрпризи. Що це було? Дивіться самі!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ