Чоловік ледь не загинув під колесами трамвая, рятуючи перехожих

Сюрприз, сюрприз!

Добро завжди повертається  щоп’ятниці українці переконуються у цьому з більшою силою. До їх числа увійшов і Олександр Качурін – герой «Сюрприз, сюрприз!» ледь не загинув, рятуючи перехожих у жахливій ДТП. У студії проекту втілилися у життя відразу кілька заповітних мрій героя. Більш того, здійснити задумане допоміг соліст проекту Pianoбой, член журі найвокальнiшого шоу країни «Х-фактор»-8 Дмитро Шуров!

качурин2

Читайте також: Дмитро Карпачов став лицарем заради героїні «Сюрприз, сюрприз!»

Два роки тому Україну вразила новина про страшну ДТП – у Харкові трамвай зійшов з рейок, ледь не накривши собою людей, які стояли на зупинці. У декількох метрах від них знаходився Олександр. Не замислюючись про власне життя, він кинувся відштовхувати перехожих, на яких рухався транспорт. Йому вдалося врятувати вагітну жінку, а також дівчинку-підлітка, ось тільки сам чоловік опинився під трамваєм. Його права нога була під колесом. Відчуваючи шалений біль, чоловік не міг вивільнитися цілих 40 хвилин. На жаль, після двох тижнів у лікарні, ногу довелося ампутувати.

александр качурин2

«Будь-яка людина могла б розгубитися, своє життя рятувати, але Саша… Я йому дуже вдячна, він – наш герой, велике йому спасибі!», – дякує Олександра Качуріна мама врятованої їм дівчинки Ольга. Саме вона з дочкою Іриною і номінували чоловіка на сюрприз. Ірина та Ольга завітали просто до студії, аби ще раз сказати теплі слова особисто.

качурин3

Читайте також: Життєво важливий «Сюрприз, сюрприз!»: героїня віддала чоловікові 60% печінки

А ось сам чоловік, до речі, прийшов на проект абсолютно з іншою метою – зізнатися у почуттях коханій Олені. Втілити задумане йому допоміг відомий український артист – соліст проекту Pianoбой Дмитро Шуров, а також маленькі янголята. Як це було? Які сюрпризи очікували чоловіка? Чи почув Олександр заповітне «так» від коханої? Дивіться у відео просто зараз!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ