Проект «Добра Шафа» об’єднав шість українських зірок

Сюрприз, сюрприз!

У «Сюрприз, сюрприз!» випуск 6 Олена Трифонова поповнила список чуйних українців. Історія жінки з добрим серцем припала до душі не тільки багатьом телеглядачам, але і зірковим гостям. Більш того, Надія Матвєєва, Олег Скрипка, Світлана Вольнова та інші подякували їй особисто, взявши участь у зйомках соціального відео. Як це було – дивіться в матеріалі!

C49A0067

Героїня «Сюрприз, сюрприз!» Олена Трифонова надихає оточуючих ставати кращими, вона є прикладом, а для деяких – ангелом-охоронцем. Жінка організувала благодійний проект «Добра Шафа», в рамках якого допомагає всім нужденним отримати одяг, звісно ж, абсолютно безкоштовно. Завдяки їй одягнутися в хороші і якісні речі можуть малозабезпечені люди і всі, хто цього потребує. Створивши проект, жінка сама ходила вулицями, щоб розповісти безпритульним про таку можливість.

шкаф добра

Читайте також: Життєво важливий «Сюрприз, сюрприз!»: героїня віддала чоловікові 60% печінки

Як виявилося, почалося все з одиничного випадку: «Є одна жінка у віці – з неї все і почалося. Їй не було кому допомагати. Перший час я купувала їй речі в секонд-хендах, якийсь недорогий одяг на ринках. Потім, коли збільшилася аудиторія, якій необхідна була допомога, я почала питати у знайомих, чи є у них непотрібні речі. Потихеньку і виникла ідея», – розповідає Олена.

шкаф добра3

Благодійна діяльність жінки знайшла відгук не тільки у глядачів, але і українських селебріті: «Для цього потрібно мати добре серце. Миру зараз потрібна така доброта» – ділиться музикант Олег Скрипка. «Будь-яка людина, якій дуже-дуже потрібна допомога, може прийти до тебе. Взяти одяг, а ще отримати надію, що в її житті почнуться хороші зміни», – коментує актриса і телеведуча Світлана Вольнова.

Більш того, Влад Яма, Надія Матвєєва, Аніта Луценко, Микола Тищенко, Олег Скрипка записали ролик на підтримку благодійної акції «Добра Шафа», а також поділися особистими речами. Як це було – дивіться у відео нижче.

А також дивіться історію Олени Трифонової на «Сюрприз, сюрприз!» просто зараз.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ