Віталій Кличко зробив незвичайний подарунок героям «Сюрприз, сюрприз!»

Сюрприз, сюрприз!

У «Сюрприз, сюрприз!» випуск 5 знайшлося місце і для неймовірної фізичної сили, і для дивовижної сили духу, для вражаючої жіночої краси, яка непідвладна віку, а також для справжньої дружби. Три хлопця здійснили дивовижний вчинок – втілили в життя заповітну мрію друга з ДЦП – побачити океан. Під враженням від історії залишився і мер Києва – Віталій Кличко. Детальніше – в нашому матеріалі!

Иван Маслюк

Читайте також: «Сюрприз, сюрприз!» возз’єднав односельчан після 20 років розлуки

Іван Маслюк народився з діагнозом ДЦП. Хлопець чітко розумів, що чимало з заповітних бажань нездійсненні, але мрії про подорожі його не покидали. Одного разу він зробив вибір – боротися, і не відступив від нього ні на крок: «Життя поставило переді мною вибір – тримати зло на лікарів і долю, або ж прийняти це як виклик. Кожен мій день – боротьба за те, щоб бути повноцінною частиною соціуму. Мати можливість жити, мріяти і ставити цілі. Я абсолютно щаслива людина!».

иван маслюк2

Іван мріяв побачити океан – це здавалося неможливим, але тільки до тих пір, поки він не зустрів Олега Савчука, Олександра Луцика і Антона Сьоміна, які кардинально змінили його життя. Олег познайомився з Іваном у вельми незвичайному для даного випадку місці – на дискотеці. Хлопець вирішив жити на повну, не обмежуючи себе і насолоджуючись кожним днем.

Читайте також: Юний герой зібрав близько тонни макулатури для хлопчика з ДЦП

«Все почалося зі знайомства з Іваном. Я пішов на дискотеку. Дивлюся, Іван на ось цих ходулях танцює. У той час я багато подорожував, здивувався, що у нас в Україні він абсолютно не звертає уваги на інших. Ми познайомилися, почали дружити. Він розповів про свою мрію – дістатися до Лісабона», – ділиться один з героїв випуску Олег. За деякий час вони почали підготовку до масштабної подорожі.

иван маслюк7

Хлопці роздобули спеціальний велосипед, педалі якого можна крутити руками. Потренувавшись на невеликих дистанціях, чотири друга вирушили в дивовижну пригоду. 100 днів, 12 країн і 5000 кілометрів. Разом з друзями Іван насолодився повітрям Альп, красою Франції, витонченою атмосферою Італії і, звісно ж, дістався до хвиль Атлантичного океану. Іван шалено щасливий і гордий своїми друзями. Саме він номінував Олега, Олександра і Антона на сюрприз.

иван маслюк5

Доречно, хлопці не збираються зупинятися. Вони мріють показувати красу світу багатьом людям з обмеженими можливостями, більш того, вони навіть організували проект – «На трьох колесах». Який сюрприз очікував українських мандрівників? Як до цього причетний спортсмен і мер Києва Віталій Кличко? Дивіться!

Читайте більше цікавих новин у  Viber і Telegram СТБ