Владислав Ващук зустрівся з героєм «Сюрприз, сюрприз!»

Сюрприз, сюрприз!

Тато з великої літери – саме так про героя «Сюрприз, сюрприз!» випуск 5 відгукуються його діти. Більш того, Марина та Іра навіть вирішили подякувати Миколі Парицькому за це на очах у всієї країни. Які заповітні мрії чоловіки втілилися у життя просто в студії проекту? Дізнайтеся в матеріалі!

парицкий

Як виявилося, дочки вдячні Миколі не тільки за саме життя, а й за прийняття вельми відповідальних рішень: «Він найкращий татко на світі. Він дуже добрий і чуйний, завжди допомагає всім. Тато – мій ангел охоронець. Коли мені було 3 рочки, я знайшла бабусині таблетки, подумала, що це вітамінки і з’їла. Поскаржилася татові на животик, батьківське серце підказало, що робити – він промив мені шлунок. Лікарі сказали, що якби тато цього не зробив, можливо, я вже не була у живих», – з любов’ю розповідає донька Марина.

Читайте також: Юний герой зібрав близько тонни макулатури для хлопчика з ДЦП

парицкий2

Завітала до студії проекту і старша донька героя – Ірина. Це було сюрпризом, адже усміхнений чоловік запевняв, що дівчина знаходиться вдома з маленькою дитиною. Іра дуже зворушливо подякувала батьку: «Я хочу сказати тобі спасибі за все, що ти для нас зробив. Кожна донька, кожна дитина у цьому світі мріє про такого батька, а я не мрію – ти у мене з народження. Дякую!». Більш того, дівчина подарувала татові яскравий букет, а також розповіла, чому зробила саме такий сюрприз. Виявляється, у букета в їхній родині є особлива історія.

николай парицкий4

Ну а далі – ще один сюрприз. Микола, як і більшість чоловіків, просто обожнює футбол. Яке було здивування героя випуску, коли у студії проекту з’явився відомий футболіст – Владислав Ващук. Який подарунок спортсмен зробив Миколі? Дивіться у нашому відео просто зараз!

Читайте більше цікавих новин у  Viber і Telegram СТБ