Дмитро Коляденко на «Сюрприз, сюрприз!» будував домівку для лелеки

Сюрприз, сюрприз!

«Сюрприз, сюрприз!» продовжує надихати українців. Так герой минулого випуску Броніслав вразив і відомого шоумена Дмитра Коляденка. Більш того, артист навіть зважився випробувати на собі незвичайну діяльність українця – побудувати домівку для лелеки! Що з цього вийшло, а також подробиці історії – в нашому матеріалі.

дима коляденко

Читайте також: Вічно молода: героїнею «Сюрприз, сюрприз!» стала 69-річна модель

Броніслав Хамут – електрик, але далеко не звичайнісінький. Уже понад 28 років чоловік поєднує професійну діяльність з допомогою… лелекам. Броніслав може розповісти практично про кожне гніздо, яке збудоване лелеками на опорах підшефних йому повітряних електроліній. 28 років тому він починав з монтажу саморобних платформ для лелечих гнізд, які дозволяли підняти їх на безпечну відстань над проводами. Сьогодні чоловік допомагає пернатим і коли змінює опори, і коли негода руйнує житло птахів.

аисты

«Якщо змінюються опори, на яких є гніздо лелек, його потрібно забрати. На це місце ставиться платформа, але ми намагаємося ставити платформи тоді, коли лелек там немає», – коментує чоловік. Після цього Броніслав повертає гніздо і встановлює в безпечному місці. Варто зазначити, що найчастіше при зміні опори гніздо викидається. Мало хто піклується про те, щоб життя лелек тривало. Дружина героя – Галина Хамут – шалено пишається чоловіком. Саме вона номінувала Броніслава на сюрприз.

Читайте також: «Моє сонце не згасне»: героїнею проекту стала модель, яка перемогла рак

аисты

Вразила історія чуйного українця і відомого артиста – Дмитра Коляденка. Більш того, шоумен навіть вирішив спробувати змайструвати гніздо своїми руками, правда, вийшло далеко не все… На якi труднощі натрапив Коляденко? Який сюрприз очікував Броніслава? Дивіться в нашому відео просто зараз!

Читайте більше цікавих новин у  Viber і Telegram СТБ