Вічно молода: героїнею «Сюрприз, сюрприз!» стала 69-річна модель

Сюрприз, сюрприз!

«Сюрприз, сюрприз!» випуск 5 на телеекранах. Проект продовжує нагороджувати українців, які роблять світ оточуючих кращим. Галина Герасимова – прекрасне тому підтвердження. У 69 років вона кардинально змінила своє життя, переконавши всіх, що вік – лише цифри. Які сюрпризи очікували модель – дізнайтеся в нашому матеріалі!

Галина 2

«Кожна жінка по-своєму красива і прекрасна в будь-якому віці», – з посмішкою заявляє Галина. Дійсно, дивлячись на неї, з цим ніхто не наважиться сперечатися. У віці 68 років, інженер за освітою, стала моделлю. Вона прикрасила сторінки модного глянцю L`OFFICIEL, а також багатьох популярних видань. Більш того, її фото також з’явилися на італійському сайті культового фешн-журналу Vogue, в розділі «Фото дня». Місія Галини – надихати. Красою, поведінкою, умінням поводитися. Пенсіонерка сміливо руйнує стереотипи, доводячи, що леді може і повинна бути красивою у будь-якому віці. Навіть вдома Галина виглядає чарівно: охайний одяг, жіночні силуети, легка зачiска і, безсумнівно, парфуми.

Галина

Першому успіху в модельній кар’єрі чарівна українка зобов’язана онукові. Одного разу Іліан виклав до соціальної мережі фото бабусі. Тонке відчуття стилю і оригінальна зовнішність буквально підірвали інтернет. Незабаром чоловікові написала і адміністратор глянцю L`OFFICIEL, для креативної б’юті-зйомки вони шукали модель. Виявилося, що Галина стала втіленням їх найсміливіших задумів. Доречно, саме онук номінував героїню випуску на сюрприз, адже шалено пишається бабусею.

Галина 3

Одну з найкрасивіших українок у студії проекту очікував гідний сюрприз. Що це було – дивіться вже зараз!

Читайте більше цікавих новин у  Viber і Telegram СТБ