«Сюрприз, сюрприз!»: герої проекту надали притулок понад 30 тваринам

Сюрприз, сюрприз!

Герої «Сюрприз, сюрприз!» не перестають дивувати країну надихаючими історіями. Так Михайло з дружиною Людмилою заснували команду добровольців, які рятують безпритульних тварин. Більш того, багато улюбленців живуть просто у них вдома. У холодильнику молодої пари, наприклад, в сплячці знаходяться близько 40 кажанів… Який сюрприз очікував чуйних молодих людей? Дізнайтеся всі подробиці в матеріалі!

сюрприз 1

У 2011 році команда добровольців, які рятують життя безпритульних тварин, налічувала лише дві особи – Михайла і його дружину Людмилу. Сьогодні, завдяки наполегливій праці пари, працює 10 чоловік і волонтери. Весь день вони їздять Києвом, знімаючи застряглих на дереві кішок і птахів, рятуючи з канав собак, допомагаючи білкам і навіть ланям. Також вони займаються лікуванням хворих улюбленців, а після – шукають для них нову сім’ю. Більш того, багато тварин знаходять притулок і в їхньому будинку. Так, наприклад, сьогодні у Михайла і Людмили проживають близько 30 тварин. А в холодильнику молодої пари знаходяться… 40 кажанів. Вони вилетіли раніше з зимової сплячки і просто загинули б на холоді.

Читайте також: Підліток провів 7 годин у крижаній воді, щоб врятувати брата

Три бригади рятувальників їздять на старих машинах, які постійно ламаються. Хлопці їх лагодять і заправляють за власні гроші. Звісно ж, це далеко не всі витрати благодійної діяльності… Але той сюрприз, який Любов і Михайло отримали просто в студії проекту, кардинально змінить їхнє життя. Що ж це було? Дивіться у «Сюрприз, сюрприз!» випуск 3 просто зараз!

Читайте більше цікавих новин у  Viber і Telegram СТБ