«Сюрприз, сюрприз!»: герой проекту змінив життя за допомогою бігу

Сюрприз, сюрприз!

Максим Лимаренко, як і кожен герой «Сюрприз, сюрприз!», робить життя оточуючих кращим. Чоловік кардинально змінив свої звички, а після – виховав любов до спорту у своїй сім’ї. Більш того, бігаючи, Максим допомагає людям з обмеженими можливостями. Подробиці історії – в нашому матеріалі!

Дивіться прямо зараз: Сюрприз, сюрприз! випуск 4 від 22.09.2017

лимаренко

«Я біжу для того, щоб бути прикладом для свого сина. Бігом займається вся сім’я. Ми разом робимо те, що любимо. Це вже образ нашого життя», – коментує герой «Сюрприз, сюрприз!». Правда, так було не завжди. До народження сина Максим не випускав з рук сигарету, важив понад 100 кг і любив проводити час на дивані. З появою малюка життя кардинально змінилося. Чоловік захотів стати гордістю і прикладом для свого сина. І він почав бігти… в пошуках себе!

лимаренко2

Читайте також: Танцювальна терапія: учасник АТО безкоштовно викладає танго

Сьогодні синові Максима 12 років. Хлопчик бере приклад зі свого батька і, безумовно, їм пишається. У 2016 році вони разом пробігли 10-кілометрову дистанцію. Максим виграв Київський напівмарафон, став поводирем для сліпих спортсменів і почав допомагати людям з обмеженими можливостями. Бігаючи, Максим допомагає збирати кошти для людей, яким потрібно дороге лікування. В рамках одного з таких забігів, вдалося зібрати близько 100 00 гривень.

лимаренко3

Який неймовірний сюрприз очікував спортивне сімейство? Дізнайтеся просто зараз в нашому відео!

Читайте більше цікавих новин у  Viber і Telegram СТБ