«Сюрприз, сюрприз!»: MONATIK зазвучав на новому шоу СТБ

Сюрприз, сюрприз!

Нагадаємо, зйомки головного шоу осені 2017 на СТБ у самому розпалі. «Сюрприз, сюрприз!» втілить у життя мрії українців, вчинки яких сміливо можна назвати героїчними. Вручатиме подарунки ведуча проекту Маша Єфросiніна, а також зіркові гості. Одним з них став мультиартист MONATIK.

Monatik

Учасник 1 сезону шоу «Х-фактор» і 3-го сезону «Танцюють всi!» знову взяв участь у проекті СТБ, правда цього разу в якості спеціально запрошеного гостя. Успішний співак, танцівник, автор пісень і композитор MONATIK чесно зізнався, що йому приносить величезне задоволення дарувати добро і підтримувати людей, вчинки яких дійсно заслуговують на увагу і подяку. Саме про таких людей шоу «Сюрприз, сюрприз!».

Читайте також: Про що мріяли у дитинстві зірки СТБ?

Герой випуску ніяк не очікував, що його улюблений артист заспіває особисто для нього. Винагородою за який Вчинок стане Сюрприз? Дивіться восени на телеканалі СТБ. До цього глядачів закликає і сам мультиартист!

Варто зазначити, що не тільки MONATIK, але і всі, кому пощастило побувати на зйомках нового проекту, не перестають ділитися своїми емоціями і враженнями від побаченого. Маша Єфросініна сміливо стверджує, що таких проектів на українському ТБ ще не було, а Євген Клопотенко назвав «Сюрприз, сюрприз!» найпозитивнiшим шоу.

Не пропустіть грандіозну прем’єру «Сюрприз, сюрприз!» восени 2017 на СТБ!